Sağlık

Penis Büyütme Ameliyatı

Penis Büyütme Ameliyatı

Penis boyundan rahatsız olan ve bu nedenle özgüven eksikliği yaşayan kişiler istedikleri zaman penis büyütme ameliyatını yaptırabilir. Penis boyunun kısa olması ve şeklinde eğriliğin bulunması erkekler için ileri derece stres nedenidir. Bu nedenle son yıllarda geliştirilen penis plasti işlemleri erkekler için önemlidir.

Ayrıca, penis büyütme ameliyatı ile kısa sürede hayal edilen kalınlık ve uzunlukta penis boyuna sahip olabilirsiniz.

Penis anatomik olarak yağ dokusu, bağ dokusu ve kıkırdak hücrelerinden oluşur. Erkek genital organında genel olarak görülen dokular bu dokulardır. Doğumsal anomali, çevresel etkiler, beslenme ve genetik faktörlere göre penis boyu ve şeklinde değişiklikle meydana gelebilir. Penisin dokularına müdahale edilerek boyunun ve şeklinin değiştirilmesi işlemine penis büyütme ameliyatı denir.

Penis Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Hastaların konforu için genel anestezi tercih edilir İşlem genellikle kombine tedavi olarak gerçekleştirilir. Boy uzatma işlemi ile birlikte kalınlaştırma işlemi de uygulanır. Boy uzatma işlemi için yağ alımı ve bağ dokuların kesilmesi işlemi yapılırken kalınlaştırma işlemi için yağ enjeksiyonu ve dolgu uygulaması tercih edilir. İşlem süresi ortalama 45 dakikadır.

Penis şeklinde eğrilik tespit edilirse bu süre uzayabilir. Penis büyütme işlemi uzman cerrahlar tarafından yapılmalıdır. Penis anatomisi hakkında donanımlı ve bu ameliyatlarda tecrübeli cerrahlar seçmelisiniz.

Penis Büyütme Mümkün Müdür?

Estetik operasyonlar önceki yıllarda sadece kadınlar tarafından tercih edilir ve uygulanırken günümüzde erkeklerde bu operasyonları tercih etmektedir. Estetik görünmenin yanında erkek genital organın estetik uygulamaları da son yıllarda büyük talep görmektedir. Genetik olarak penis şeklinden ve boyundan rahatsız olan kişiler penis büyütme ameliyatı ile bu sorunlardan kurtulabilirler.

Penis Uzatma Ameliyatları

Penis organının iki farklı boy skalası vardır. Ereksiyon haldeki uzunluğu ile normal uzunluğu farklıdır. Cerrahi müdahale penisin normal boy uzunluğuna uygulanan bir müdahaledir. Ereksiyon halindeki boyuna herhangi bir müdahalede bulunulamaz.

Bu nedenle ameliyat olmaya karar verdiğinizde ameliyattan beklentilerinizi net bir şekilde doktorunuza bildirmelisiniz. Ayrıca, penis büyütme fiyatları hesaplanırken uygulanan cerrahi teknik dikkate alınır. İlk muayene sırasında doktorunuza danışarak operasyon tekniğini öğrenebilirsiniz.

Penis Büyütme Ameliyatı Öncesi

Başarılı ve sonucundan memnun olacağınız bir işlem yaptırmak için öncesinde dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Bu hususlar;

  • Ameliyatın yapılacağı hastanenin donanımlı ve yeni teknolojik cihazlar kullandığından emin olmalısınız.
  • Hastanenin penis büyütme fiyatları ve memnuniyet değerlerini mutlaka karşılaştırmalısınız.
  • Genellikle plastik cerrahinin yaptığı operasyonlardır. Ancak doktorun penis plasti alanında uzman olup olmadığından emin olmalısınız.
  • Hastanede daha önce tedavi görmüş hastaların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Sıraladığımız kriterlere dikkat ederek güvenli ve memnun kalacağınız operasyonlar geçirebilirsiniz.

Penis Büyütme Ameliyatı Sonrası

Ameliyat sonrasında dengeli ve düzenli bir hasta bakımı uygulanmalıdır. Risk oranı çok düşük bir cerrahi operasyondur. İyileşme süresi ortalama 7-14 gün arasında değişiklik gösterir. İşlem sonrasında oluşan ödem ortalama 1 hafta içinde kendiliğinden geçer.

Morluk genellikle oluşmaz. Ancak minimum da olsa bir doku hasarı olabilir. Bu nedenle hafif dereceli morluklar görülebilir. İlk 3 hafta cinsel ilişkiden uzak durulmalıdır.

Penis Büyütme Fiyatları

Plastik cerrahi operasyonları devlet tarafından karşılanmaz. Penis boyunda ve şeklinde olan sorunlar da medikal bir problem oluşturmadığı için devlet desteği verilmez. Bu operasyonu yaptıran kişiler bütün maliyetleri kendisi öder.

Aynı teknik kullanılarak hizmet veren kurumlar arasında fiyat farkı olabilir. Bu nedenle penis büyütme fiyatları detaylı bir şekilde araştırılmalı ve hastane seçimi ona göre yapılmalıdır.

https://www.penisbuyutme.net/penis-buyutme-ameliyati/ bilgi için hemen tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu