Sağlık

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

Bu tedavide kişilere belirli yöntemler uygulanarak kişiler tüy problemlerinden kolay ve kalıcı bir şekilde kurtulabilirler. Gelişen imkânlar ve teknoloji sayesinde kendini sürekli olarak yenileyen lazer epilasyon kişiden kişiye değişiklik gösteren cihazlar yardımı ile günümüzde rahatlıkla yapılır. Her bir cihaz kişinin cilt rengi ve kıl tipine göre de değişiklik gösterirken hepsinden etkili sonuç almak da muhtemel bir durumdur.

Tüy sorunu bulunan kimseler için Başakşehir lazer epilasyon tedavisi uygulanan bir işlemdir. Bu tedavi ile birlikte kişiler istenmeyen türlerinden kolay bir şekilde kurtulur. Bu tedavi ise belirli çeşitler ile yapılır. Bunlar başlıca diode lazer epilasyon, Alexander lazer epilasyon ve ND yağ lazer epilasyon işlemidir.

Bunlara ek olarak, tercih edilen ve ihtiyaç duyulan Başakşehir lazer epilasyon tedavisi kişinin tüy sorununu gidermek için tercih edilen bir işlemdir.

Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanabilir?

Uygulanacak olan Başakşehir lazer epilasyon tedavisi genel olarak tüy problemi bulunan kadın erkek her iki gruba da uygulanır. Bu işlemi olacak olan kimselerin tedaviye engel herhangi bir sağlık sorunu bulunmaması tavsiye edilir. Aynı zamanda kadınlarda iki yıl düzenli adet görme şartı aranıp bu süre ise on altı on yaşına hitap eden kimselere uygulanabilir.

Lazer Epilasyonun Avantajları Nelerdir?

Uygulanan Halkalı lazer epilasyon tedavisinin birçok faydası ve avantajı bulunur. Bunlardan en başlıca olanı bu işlemden sonra kişinin jilet veya ağdaya ihtiyacı olmadığı olup aynı şekilde bu işlemden sonra kişiler tüy probleminden kalıcı bir şekilde kurtulma olanağı sağlar. Bununla birlikte bu işlem cilde herhangi bir zarar vermez.

Kaç Lazer Epilasyon Seans Uygulanmalıdır?

Lazer epilasyon tedavisi genel olarak altı seans ideal olacak şekilde uygulanabilir. Ancak kişide meydana gelen hormonal bozukluklar ve denge sorunu bu seans süresinin ona çıkmasına sebebiyet verebilir. Bu kapsamda; Halkalı lazer epilasyon tedavisi olurken tedaviyi yapan kişi size bu konuda bilgi verecektir.

Lazer Epilasyon Kontrol Seansı Ne Demektir?

Lazer epilasyon kontrol seansı kişiye fayda sağlayan bir uygulamadır. Uygulanan Küçükçekmece lazer epilasyon işlemi geniş alanlara uyguladığı vakit lazerin değmediği noktalar bulunur. Bu nedenden dolayı ücretsiz olarak on veya yirmi atışlık lazer atım işlemi yapılmış olur. Bu uygulama ise tedaviden on beş veya yirmi gün sonra gerek var ise yapılabilir.

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Lazer epilasyon tedavisi kişinin vücudunda hemen hemen her bölgeye uygulanabilir. Bu kapsamda; Halkalı lazer epilasyon genel olarak kol bacak sırt göğüs yüz bölgesi gibi yerlere uygulanabilir. Uygulanan her yerde ise etkili sonuçlar verebilir.

Lazer Epilasyon İşlemi Kaç Seans Uygulanmalıdır?

Bölgeden bölgeye göre değişiklik gösteren Küçükçekmece lazer epilasyon tedavisi altı veya sekiz santim olarak uygulanan bir işlemdir. Genel olarak alt bacak koltuk altı ve genital bölgede dört veya sekiz seans arası uygulanırken sırt kol ve yüz bölgesinde ise genellikle altı veya sekiz seans hatta bazen daha fazla seans uygulanır.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Uygulanacak olan lazer epilasyon tedavisi için kişiler detaylı ve kapsamlı bir araştırma yaparak deneyimli ve tecrübeli bir doktor bulması gerekir. İyi bir doktor iyi bir tedavi olup bulunan doktorlar arasından en uygun fiyat garantisi sunan tercih edilir. Bununla birlikte Küçükçekmece lazer epilasyon tedavisi fiyat konusunu etkileyen bir diğer faktör ise kişinin tercih etmiş olduğu tedavi yöntemi ve klinik tercihi olup uygulanan seans süreside fiyatı etkiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu