Sağlık

Burun Dolgusu

Burun Dolgusu

Burun dolgusu burun bölgesine aynı şekilde tıbbi dolgunun yerleştirilmesidir. Bu işlem üzerinden burun dolgusu fiyatları belirlenir. Burun dolgusu avantajları arasında burun şeklinin düzeltilmesi ilk sırada yer alır.

Burun Dolgusu Kimlere ve Neden Uygulanır?

Burun dolgusu da burnunda şekil bozukluğu olanlar ile ince yapıdaki burnun yeniden estetikli olarak kalınlaştırılması için uygulanır.

Burun Dolgusu Fiyatları

Burun dolgusu fiyatları düşük olması sizlerin burun dolgusunu daha rahat bir şekilde yaptırmanız demektir. Bu nedenle burun dolgusu fiyatları birkaç sene öncesinden daha farklıdır.

Dudak Dolgusu Nedir?

Dudak dolgusu dudakların doğrudan tıbbi bir dolgu madde üzerinden geçici olarak dolgunlaştırılmasıdır. Yani dudak dolgusu fiyatları bu nedenle geçmişten günümüze dek her bütçeye hitap eder. Dudak dolgusu her yaştan kadınlara güvenle uygulanabilir. Yöntemde herhangi ağrı ve acı hissedilmez. Bu nedenle de 2022 yılında da dudak dolguları 81 ilimiz üzerinden başvurulur.

Dudak dolgusu adından da anlaşılacağı üzere ince dudakların ameliyatla yani dolgu maddesi yerleştirilerek yeniden kalınlaştırılması olup bu yöntem üzerinden dudak dolgusu fiyatları beklentilerinizi karşılar. Bu uygulama üzerinden ek ücret ödemeden ince yapıdaki alt ve üst dudaklarınız doktor tarafından kalınlaştırılır. Dudak dolguları doğrudan daha kaliteli ve estetikli dudaklar elde etmeniz için uygulanır.

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Dudak dolguları ameliyat olarak yapılır. Her iki dudak altı veya yanından küçük kesiler açılır. Bu kesiler üzerinden dudak dolgusu yerleştirilir. İşlem birkaç seansta bitirilir.

Dudak Dolgusu Yöntemleri Nelerdir?

Dudak dolgularının yöntemleri basittir. Bu yöntemler; ameliyat ile dudak dolgusu yerleştirme, enjeksiyon ile dudak dolgusu yerleşme tarzında olabilir. Ayrıca dudak dolgusu fiyatları doktor klinik sitesinde de yer alır.

Çene Dolgusu Kimlere Uygulanır?

Çene dolguları da çenesinde incelik olan erkek ve kadınlara uygulanır. İnce yapılı çene bireylerde özgüven düşüklüğüne neden olabilir. Bu gibi durumlarda çene dolgusu fiyatları bakılmalıdır. Çene dolgusu da en düşük fiyatlıdır.

Çene Dolgusuna Neden İhtiyaç Duyarız?

Çenemizin ince olması bizleri sosyal ve iş hayatında rahatsız edebilir. Çünkü çene dolgusu fiyatları haricinde çenemizin estetikli olmaması dikkat çekicidir. Bu durumda ameliyat ile dolgu yaptırmamız daha mantıklı ve faydalı olacaktır.

Çene Dolgusu Nasıl Yapılır?

Çene dolguları genellikle erken sürede tamamlanır. Fakat amatör türünden doktor klinik merkezlerinde çene dolgusu daha geç zamanda tamamlanabilir. Bu da bizlerde zaman kaybına neden olur. Çene altından kesiler açılarak dolgular buradan çenenin ince kısmına aktarılır.

Çene Dolgusu Ağrılı mıdır? İşlem Ne Kadar Sürmektedir?

Çene dolguları ağrıları yoktur. Çünkü bu işlem doğrudan ağrısız cerrahi işlem üzerinden uygulanır. İşlem genellikle 1-2 saat sürebilir. Fakat amatör türünden klinik merkezlerinde bu süreç 3 saate kadar çıkabilir.

Ne Sıklıkla Tekrarlanmalıdır?

Çene dolguları yerleştirildikten birkaç sene sonrasında yeniden deforme olabilir. Bu tip durumlarda yeniden dolgu yaptırılabilir. Tüm dolgu işlemlerinde tekrarlama durumu mümkündür. Bu durumda hastanın ağrılar duyması söz konusu değildir. Ayrıca tekrar edilen ameliyatların ağız ve çene bölgesine zarar vermesi de söz konusu değildir.

Çene Dolgusu Fiyatları

İstanbul merkezli bir klinikte çene dolguları yaptırmak istediğinizde diğer kentlerimize oranla daha yüksek ödeme yapabilirsiniz. Bu nedenle dolgu işlemlerinde doktor kliniği gibi seçtiğiniz şehire de özen göstermelisiniz.

Çene dolguları fiyatları doktor sitesinde yer aldığından internetinizin olduğu her yerden bu işlemlerin fiyatlarını takip edebilirsiniz. Ayrıca profesyonel doktorlar dolgu işlemlerinde sizlerden ek ücret talep etmezler.

Ödemenizi ise dilediğiniz herhangi bir banka kredi kartınız üzerinden yapabilirsiniz. Çene dolgularıyla daha mutlu bir hayata sahip olursunuz. Yüksek bir özgüven elde ederek iş hayatınızda da başarılı olabilirsiniz. Çene dolgularının fiyatlarına göz atmanız tavsiye edilir. Bu işlemlerin çene dolgusu fiyatları şehirlerarası olarak da farklılık gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu