Gündem

Iqos Cihazlarında Tam Set Satın Alın

Iqos Cihazlarında Tam Set Satın Alın

 

İnternetten de araştıracağınız üzere birbirinden farklı elektronik sigaralar varken daha da farklı bir teknik arayışında bulacağınız ürün olan Iqos bugün en iyi şekilde elektronik sigaraya karşı tek başına bir marka olarak çıkartılmıştır. Birbirinden farklı kişilerce kullanılan, cihazın doğrudan farklı modellerinin tercih edildiği bu sigara içme ürününde sigara yanmaz, buharlaştırılır. Bu sayede çok hızlı şekilde de istediğiniz her zaman küçük 3-4 cm’lik sigaraları ilgili cihaza yerleştirerek ısıtma tekniğiyle buharından faydalanmış olursunuz.

 

Sigara içme alışkanlığına dair şekilde siz de uygun fiyatlı şekilde Iqos almak isterseniz kendi içinde ayrılmış modelleriyle beraber seçimlerinizi yapabilirsiniz. Hem renk seçimlerine göre hem de istediğiniz gibi kapasite özelliklerine göre uygun şekilde seçimlerinizi yapabilir, dilediğiniz gibi güncel fiyat listesi üzerinden de satın alım yapabilirsiniz.

 

Satın alım konusunda faydalanacağınız Moto kurye özellikleriyle beraber İstanbul içerisinde hızlıca sizlere teslim edilmektedir. Dışarıdaki gönderimlerde de kargonun aynı gün içinde çıkartılması gibi avantajlardan da hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz. Buna göre de seçimlerinizi Iqos 3 duo ya da Iluma gibi modellerden biri olarak yapabilirsiniz.

 

Elinize oturacak ergonomik bir yapıda üretilen, özel tasarıma sahip Iqos 3 ile birlikte Iqos Iluma modelleri kıyaslaması yaparak dilediğiniz her zaman her yerde yanınızda taşıyacaksınız. Sigarası Heets de yine yanınızda taşınabilir olan ürün olup küçük sigara çubukları sayesinde de her yerde sigara içmeyi rahatlıkla yapın.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu