Sponsorlu Bağlantılar

Kehribar Tespih ve Takılar

Kehribar Tespih ve Takılar

 

Kehribar, ağaç reçinelerinin doğanın kuytu noktalarında uygun koşullarda yüzyıllarca bekleyip sertleşmesiyle meydana gelen değerli bir malzemedir. Yapı olarak taş olmasa da yarı değerli taşlar gibi değerlendirilir ve aksesuar tasarımlarında kullanılır. Erkekler için özel bir aksesuar olan tesbih yapımında da sıklıkla tercih edilir.

 

Ve Tesbih firmasının özel tasarımlarla ve ince el işçiliğiyle hazırlattığı kehribar tesbih çeşitleri web sitesinde incelenebilir. Doğada farklı renklerde bulunabilen kehribarlar özenle işlenerek renkli ürünler elde edilmiştir. Bazı ürünlerin kamçı ve imame gibi bölümlerinde gümüş de kullanılmıştır. Tespih koleksiyonları için ya da günlük kullanım için kaliteli ve şık modeller bu adresten temin edilebilir.

 

Erkek Yüzük Modelleri

 

Ve Tesbih sitesinin en çok ilgi gören kategorilerinden biri de erkek yüzük modelleridir. Farklı konseptlerle hazırlanan otantik modeller görülmeye değer niteliktedir. Her yüzük ince el işçiliği eseridir. Kehribar işlemeli yüzük modeli de oldukça çoktur. Firuze, zirkon, zultanit, akik, aquamarin gibi yarı değerli taşlarla çalışılan diğer modeller dev malzeme ve işçilik olarak üst kalitededir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu