Sponsorlu Bağlantılar

İskenderun Fiber Optik

İskenderun Fiber Optik

Hatay fiber optik, tecrübeli personelleri ile fiber optik işleri, kablosuz görüntü ve data aktarımı konusunda hızlı ve kaliteli çözümleriyle vatandaşlara hizmete devam ediyor.

Bölge Halkına Hizmet Veriyor

Tamir ve ek hizmetleri ile Antakya, İskenderun, Kırıkhan’a fiber hatlar ve oluşabilecek sorunlarla ilgili olarak Payas, Dörtyol ve Erzin ilçelerine hatay fiber optik hizmet veriyor.

7 gün 24 saat esasına göre çalışan Hatay fiber optik, kurumsal bazda kamera güvenlik sistemleri kurulumu, otomasyon kurulumu, hotspot çözümleri ve işletmelerin ihtiyaç duyacağı her türlü teknolojik ürünlerin tamirinde ve bakımlarında iskenderun fiber optik ve bölge halkı müşterilerine çözümler sunmaya devam ediyor.

Çeşitli Hizmetleri Müşterilerine Sunuyor

Hatay fiber optik, verdiği hizmetlerle de adından söz ettiriyor. Kablosuz network ağ çözümleri, fiber network ve internet çözümleri, fiber optik kablo sonlandırma, fiber optik kablo ek yapma, kablosuz görüntü aktarımı işlemleri, fiber optik kablo ile altyapı hazırlama hizmetleriyle bölge halkına yönelik faaliyetlerini sürdürüyor.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu