Sponsorlu Bağlantılar

Psikoloji Dergisi

Psikoloji Dergisi

Psikoloji Dergisi, psikolojiyi ve eğlenceyi harmanlayarak, günlük yaşam ile alakalı bilimsel çalışmaları da kaynak alarak etik kurallar çerçevesinde psikolojik bilgiler vermeyi amaçlayan bir platform olarak hizmet veriyor.

Kendi Alanında Hizmet Veren Platformlardan Ayrılıyor

Psikoloji Dergisi platformunda, psikoloji hakkında her türlü yazıyı bulabileceğiniz bir site olarak yayınına devam ediyor. Güncel yazıları kategorisi, kendine yardım kategorisiyle, video kategorisi ve gündem kategorisiyle psikoloji dergisi kendi alanındaki diğer sitelerden ayrılıyor.

Psikoloji Dergisi, sade internet platformu yapısıyla siteye gelenlere doyumsuz bir psikoloji ziyafeti sunuyor. Aranılan şeyin kolayca bulunabileceği sitede, psikoloji yazıları bölümünde değişik konularda yazılan güncel yazıları okuma imkanına sahip oluyorsunuz.

Güncel Psikolojik Makaleler Platformda Yer Alıyor

Psikoloji Dergisi platformunun kendine yardım kategorisinde insanın kendisiyle alakalı psikoloji makaleleri yer alıyor. Evlilik, koronavirüs, iyimserlik, aile gibi daha birçok konuda yazılar bu bölümde sıralanıyor. Gündem kategorisi içerisinde eğitimler, filmler, kitaplar, duyurular gibi alt başlıklar ve makaleler sıralanıyor.

Psikoloji Dergisinin alt kısmında ise editör tarafından seçilen yazı ve makaleler sıralanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu